Netradiční zážitek, kterým můžete okořenit cestu na kteroukoli oslavu čarodějnic, připravilo na poslední dubnový den Muzeum Karlova mostu spolu Muzeem pražských pověstí a strašidel.

Jedná se o lehce upravenou podobu naší oblíbené akce Strašidelná Čertovka, která je určena všem, od dětí  po důchodce. Půlhodinová plavba je nabitá zážitky. Na palubě lodi vás kromě kapitána přivítají i čarodějové a čarodějnice a budou vám po celou plavbu vyprávět pověsti ze staré Prahy. Po březích Čertovky budou rozestavěny postavy z pověstí, které mají jakýmkoli způsobem blízko k čarodějnicím, alchymii a především Praze. Lodě vyplouvají mezi 19 a 21. hodinou každých 15 minut.

Večer čarodějnic je u nás již tradičním zvykem, který je spojen s ohni a veselím. Těšit se na Vás budeme 30. 4. 2014 mezi 19 a 21 hodinou v ulici U Lužického semináře - v místě, kde se kříží Karlův most s Čertovkou.

Vstupenky je možné zakoupit přímo na místě.