Čerti na Čertovce

Společnost Pražské Benátky ve spolupráci s Muzeem pražských pověstí a strašidel připravila na předvečer svátku sv. Mikuláše (5. 12. 2017) již tradiční čertovské plavby pro děti a jejich rodiče. Vltavské břehy zaplní čertovská cháska, ale na palubě našich celodřevěných lodí budete v bezpečí.

První loď vypluje v 17:00 z podzemního přístaviště Judita (Křižovnické náměstí č.3). Při třicetiminutové plavbě na Vás čerti vychrlí strašidelné pověsti a příběhy plné ohně. Na řece se potkáte i se samotným Mikulášem, který hodné děti náležitě odmění. Nenechte si ujít Čertovku plnou odlesků čertovských ohňů.

Vstupné:

Dospělá osoba 150 Kč
Dětská 80 Kč
Rodinná 2+2 380 Kč
Děti do 3 let zdarma

V předvečer svátku svatého Mikuláše bude Muzeum Karlova mostu otevřeno za symbolických 20 Kč. Návštěvníci mohou shlédnout výstavu betlémů. Těšit se mohou také na tradiční slaměný a rybí betlém v nadživotní velikosti.

Datum konání: 5. 12. 2017: 17:00 – 21:00

Místo konání: Křižovnické náměstí č. 3, Praha 1, 110 00