22. 2. 2014 od 21:00, přístaviště Platnéřská

Zveme Vás na „faunovskou“ sobotní noc na palubách člunů „Benátčanů pražských“, kde se budete moci setkat a pobavit s Maskami a účastníky letošního Sletu Masek. A protože je Masopust slavností vskutku všesvětovou, setkají se na této jedinečné oslavě Masky jednotlivých kontinentů a prožijí spolu zahájení carnevalové sezóny. Kromě Masek jsou součástí carnevalových oslav též lahůdky masité, které budete moci ochutnat mezi jednotlivými „plavbami kontinentů“.

Co Vás čeká?

- Plavby na lodích typu Vodouch s tematickým programem na palubě (břišní tanečnice, vtělený Montezuma, benátský karneval).

- Ochutnávky haute cuisine čtyř kontinentů.

- Pohled na dechberoucí pražské panorama z paluby nejstarší lodi na Vltavě.

- Skvělá společnost těch, kdož milují Carneval s těmi, co nadbíhají Masopustu.

Vstupenkou na Festu jsou konzumační bony v ceně 600 Kč, které lze projíst a propít na palubě „světadílu Nepomuk“.
Bony lze zakoupit na pokladně Muzea Karlova mostu, Křižovnické náměstí 3, Praha 1

Festa – hostina masopustní na Vltavě | Muzeum Karlova mostu