Mystery River Cruise

TAJEMNÁ PROCHÁZKA S PROJÍŽĎKOU PO VLTAVĚ

Den: na objednávku
Čas: 17:00 (říjen - březen), 18:00 (duben - září)
Délka: 90 minut
Cena: 450 Kč dospělí, 400 Kč studenti / senioři
Cena zahrnuje: projížďku lodí a procházku s průvodcem

Poznejte Prahu z té temnější stránky během procházky jejími úzkými uličkami a při projížďce lodí. Uvidíte tajemná místa a vyslechnete si barvité příběhy temných zákoutí Starého města a tiché Vltavy.

Během putování k řece bude váš průvodce vyprávět poutavé a strašidelné příběhy, plné tajemství, žárlivosti a korupce. Jakmile se nalodíte, poslechnete si příběhy poutající se k řece Vltavě, příběhy, ve kterých se objevují pohanští bohové, zlí duchové i krveprolití. Loď propluje pod Karlovým mostem a dále do romantické Čertovky. Během plavby porozumíte skrytým významům symbolů na Karlově mostě a na Čertovce se setkáte s postavou vodníka, který prý žije v mělkých vodách celých Čech. Poslechnete si tři nejkrásnější vodnické legendy z okolí Čertovky.

Plavba po Vltavě je plná pověstí o intrikách tak temných, jako hluboké vody, po kterých poplujete. Pro vás však bude projížďka velmi komfortní a pohodlná. V létě je loď otevřená a v zimě vyhřívaná. Útulný dřevěný prostor osvětlují svíčky.

Obsah této výpravy zní děsivě, není ale třeba se bát – tajuplné příběhy poskytují souhrn bohaté historie i klíč k pochopení některých pražských záhad od antické mytologie až po novější časy. Historie Vám doslova ožije před očima!


Přednosti:

PERFEKTNÍ KOMBINACE PROCHÁZKY A PROJÍŽĎKY LODÍ

MAGICKÁ ATMOSFÉRA PRAHY ZA SOUMRAKU