V Muzeu Karlova mostu právě skončila výstava bižuterní sbírky von Reichsteiner autorské dvojice Marek Pelc a Pavel Zlevor. Tyto výrobky se vyznačují tradicí, originalitou, kvalitou a jednoduchostí, pocházejí z limitovaných sérií nebo se jedná přímo o originální šperky. Šperky jsou vyráběny v Turnově a Jablonci nad Nisou – městech historicky spojených s výrobou bižuterie.

Kombinace klasických komponentů sestavených netradičními postupy vede k úspěšným kolekcím představovaným na módních přehlídkách, výstavách a reprezentativních akcích. O kráse šperků se mohli přesvědčit sami návštěvníci muzea.

Ti, kteří výstavu nestihli, však nemusí věšet hlavu, řada nádherných šperků je stále v prodeji v Muzeu Karlova mostu.