Tanec pro Karla IV. plakát | Muzeum Karlova mostuTANEC PRO KARLA IV.

Společnost Baribal z.s. uvádí loutkové divadlo pro děti i dospělé.

Slavnostní premiéra proběhne v neděli 3. dubna 2016 od 15:30 v Muzeu Karlova mostu

Loutkový soubor Baribal se zaměřuje především na hry s historickým tématem, které ztvárňuje propojením loutkohry (klasické dřevěné marionety), činohry a stínohry. V minulých letech takto představil např. Jana Nepomuckého nebo Anežku Českou. Vážná nota předchozích her však bude nyní vystřídána veselým vyprávěním, vtipem a nadsázkou.

„O Karlu IV. toho už bylo řečeno, napsáno a sehráno hodně, ale my zvolili trochu neobvyklý způsob a představíme divákům našeho nejslavnějšího panovníka očima jeho čtyř manželek,“ nastiňuje dramaturgii hry ředitelka souboru Eva Černá.

vstupné
Dospělý 50 Kč
Děti 30 Kč

Kapacita sálu je omezená, proto je třeba lístky rezervovat!

Více informací o divadelní hře Tanec pro Karla IV. naleznete na webových stránkách kralkarel.baribal.cz.

Plakát v PDF ke stažení ZDE.

Rezervace

Rezervace - lístky vyzvedněte na pokladně do pátku 15. dubna 2016 (pro představení 17.4.2016) a pátku 29. dubna 2016 (pro představení 1.5.2016) do 18 hodin na pokladně Muzea Karlova mostu.

Je třeba v rezervaci zahrnout také děti (i neplatící do tří let)

• 15:30 - Muzeum Karlova mostu
Vybraný den: nevybráno