Praha, 16. února 2012 – Od 1. března 2012 bude v Muzeu Karlova mostu k vidění nová výstava, která návštěvníkům přiblíží krásy i taje vamberecké krajky.
Praha – Muzeum Karlova mostu společně s Českou otužileckou unií již druhým rokem přivítají nový rok tříkrálovou plavbou. V pátek 6. ledna 2012 si pro námořnický punč poplave třináct sportovců. Zváni jsou nejen příznivci otužování, ale i všichni ti, kteří chtějí odvážlivce podpořit.
Praha, 14. 11. 2011 – Muzeum Karlova mostu a Rytířský  řád Křižovníků s červenou hvězdou vás srdečně zvou dne 23. listopadu 2011 v 11 hodin do Muzea Karlova mostu na vernisáž výstavy „Betlémy tří století“, která je pořádána k 5. výročí založení Spolku českých betlémářů.
Praha, 13. 11. 2011 – Ve čtvrtek 10. listopadu 2011 proběhla v původním kostele Řádu Křižovníků s červenou hvězdou slavnostní prezentace knihy J. F. Beckovského "Milá choť nebeského miláčka blahoslavená Anežka panna",  které se zúčastnil i arcibiskup pražský a primas český, Mons. Dominik Duka OP.
Praha, 6. 11. 2011 – Dne 10. listopadu 2011 se bude od 19 hodin v prostorách Muzea Karlova mostu na Křižovnickém náměstí č. 3 konat prezentace knihy „Milá choť nebeského miláčka blahoslavená Anežka panna“ představující legendu o této nejvýznamnější české světici soudobému čtenáři. Rytířský řád Křižovníků s červenou hvězdou, v produkci převozníka pražského, Zdeňka Bergmana, jí vydává ku příležitosti 800. výročí narození světice a zakladatelky řádu Křižovníků.
Praha, 7. 9. 2011 – Čerstvá zlatá medailistka skifařka Mirka Knapková a stříbrný skifař Ondřej Synek oslavili svá vítězství spolu s členy Českého veslařského svazu na salónní rychlolodi Nepomuk. Mirka s Ondrou nejen svůj triumf náležitě oslavili, ale také si vyzkoušeli, jaké to je držet v ruce místo vesla kormidlo.
Praha, 22. 7. 2011 – Na hudebním festivalu „Sen letní noci“ vystoupil v nejznámější srbský filmový režisér, hudebník a kontroverzní osobnost politickokulturního života Emir Kusturica. Spolu se svou kapelou No smoking orchestra přilákal davy lidí, které doslova obsypaly most Legií, náplavku Hollaru, Střelecký ostrov a přilehlá nábřeží. Kusturica ovšem nebyl jedinou hvězdou večera.
Praha, 31. 3. 2011 – Poslední březnový den, pozval arcibiskup pražský, mons. Dominik Duka OP k slavnostnímu obědu na lodi Blatouch  primátora věčného města Říma, pana Gianniho Alemanna, kterého do Prahy doprovází delegace z římské radnice, dále náměstek pro rodinnou politiku a školství města Říma, Gianluigi de Palo, apoštolský nuncius v Praze, mons. Diego Causero a italský velvyslanec v Praze, Fabio Pigliapoco.
Praha, 25. 3. 2011, Arcibiskupský palác – Praha se letos opět může těšit na třetí ročník vodních slavností na Vltavě! To je výsledek pátečního jednání Svatojánského comitee a organizačního výboru barokních oslav Navalis.
Ve středu 2. 3. 2011 zahájila J. E. arcibiskup pražský Dominik Duka OP rok oslav osmistého výročí narození svaté Anežky České.