Průběh akce

Monumentální prostory a důstojná atmosféra Muzea Karlova mostu vytváří ideální prostředí pro konání rautů, firemních večírků a benketů, seminářů, tiskových nebo vědeckých konferencí, pro nevšední obchodní schůzky, či narozeninové oslavy. Takové akce jsou ideálním místem pro setkání s klienty, přáteli, obchodními partnery a kolegy. Záleží jen na vás, jaký charakter bude vámi pořádaná akce mít.

Zkombinujte si firemní večírek přesně tak, jak vám bude vyhovovat. Zvolte si projížďku po Vltavě a obdivujte krásy Prahy, využijte soukromou prohlídku v Muzeu, nebo si poslechněte varhanní koncert. Ochutnejte výtečně lahodné speciality lodního šéfkuchaře.

Akce podobného typu si dovoluje naše společnost doplnit firemním rautem. Rádi pro Vás zajistíme jazzovou kapelu, harfu, piano, či harmoniku nebo třeba cimbálovou kapelu. Prostory Muzea Karlova mostu jsou vybaveny nejmodernější technikou, jako jsou projektor, LCD obrazovky, kvalitní ozvučení.

Co nabízíme?

  • gotické prostory Muzea Karlova mostu, které se nachází v objektu Řytířského řádu křížovníků s červenou hvězdou, s výhledem na Pražský hrad a Karlův most
  • shlédnětě tajemnou Prahu z paluby naší vyhlídkové rychlolodi Nepomuk z konce 19. století
  • projeďte se podzemním vodním tunelem pod Starým městem našimi loděmi, které mohou plouti kam se jim zlíbí, třeba k romantickému mlýnskému kolu Velkopřevorského mlýna majestátně se vyjímajícího v tajemné Čertovce. Pravou potěchou pro oko znalce a milovníka kultury i slavné minulosti národní je pak plavba pod posledním dochovaným obloukem mostu Juditina, důstojného to předchůdce mostu Karlova. Prostor tento zcela unikátní jest dnes skryt pod Křížovnickým náměstím a o jeho existenci ví jen opravdoví znalci pražského místopisu.
  • poseďte v zahradě Rytířského řádu křížovníků s červenou hvězdou s originelním a neobvyklým výhledem na známé panorama hradčan, sídla králův českých. Ze všech možných úhlů naskýtají se krásy vznešeného díla císaře Karla – mostu, jenž přes řeku sklenul jeho věrný stavitel Parléř.
  • pobuďte na plovoucím molu, ze kterého se Vám Pražský hrad ukáže v naprosto jedinečném panorama a to jen díky pohledu právě z mola, tak blízko vodní hladině.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit o výjimečnosti prostředí a kvalitách našich služeb. Dohodněte Vaši firemní akci co nejdříve a kontaktujte nás na telefonním čísle: +420 734 709 865  nebo na e-mailu info@prague-venice.cz.