Aktuality

Muzeum Karlova mostu a Centrum pro dokumentaci totalitních režimů uspořádali 17. dubna 2018 seminář na téma: Historie, struktury a činnost komunistické rozvědky 1948 - 1989.
Dovolujeme si Vás poznat na cyklus přednášek na téma Svatá Anežka Česká a historie Křižovníků, který proběhne 25. 4. 2017 od 17.30h v Muzeu Karlova Mostu.
Srdečně Vás zveme na přednášku Petra Růžičky.
Praha, 6. června 2016 – Muzeum Karlova mostu již od počátku tohoto roku připomíná při nejrůznějších příležitostech letošní významné jubileum největšího českého panovníka Karla IV.
Srdečně Vás zveme na přednášku astronoma a spisovatele Zdislava Šímy.
Fotografie z Vajíčkového kongresu, který výstavu slavnostně zahájil
Na této netradiční velikonoční výstavě si můžete prohlédnout vzácnou oologickou sbírku z 19. století, uvidíte tak vajíčka různých živočišných druhů. Součástí výstavy budou i tradičně malované kraslice.