22. 2. 2014 od 21:00, přístaviště Platnéřská

Pavel Helan, originální písničkář a finalista soutěže Česko Slovensko má talent 2013, přijal pozvání Pražských Benátek, aby zazpíval dětem v Muezu Karlova mostu.
Užijte si plavbu zešeřelou Čertovkou plnou masopustních strašidel a jejich pověstí. Vstupte na palubu lodi, kde vás čeká strašidelný průvodce, a vydejte se po hladině Čertovky za strašidly, která se v tento jediný večer stáhnou k této tajuplné strouze z celé Prahy.
V nadcházející pražské carnevalové sezóně jsme pro vás připravili unikátní plavby Pražskými Benátkami. Prožijte nezapomenutelné okamžiky při plavbách poblíž majestátného mostu císaře Karla, v samém srdci starobylé Prahy.
V pondělí 6. 1. 2014 poplují otužilci již počtvrté za převoznickým punčem.
I v druhém ročníku soutěže o nejkrásnější betlém můžete pomoci svým hlasem vyhrát zúčastněným třídám river párty na salónní rychlolodi Nepomuk. Který z betlémů je nekrásnější? Hlasovat můžete zde.
O druhou adventní neděli do živého Betléma na Křižovnickém náměstí doputovali pastýři s oslíkem i tři králové na koních a velbloudovi. Průvod vyšel od Malostranské mostecké věže, následovalo představení živého betlému s koledami a vánočními písněmi.
První adventní neděle roku 2013 patřila v Pražských Benátkách opět seniorům. Všichni senioři se svými vnoučaty měli zdarma plavbu na salónní rychlolodi Nepomuk a také vstup do Muzea Karlova mostu, kde tento den byla zahájena výstava betlémů s názvem Skleněné Vánoce.
V neděli 15. 12. 2013 se od 19:00 v původním křižovnickém kostele Svatého ducha, který se nachází pod kostelem svatého Františka z Assisi na Křižovnickém náměstí, rozezvučí tóny komorního souboru Ritornello. Milovníci vážné hudby v době adventní navštíví i výstavu betlémů „Skleněné Vánoce“ v prostorách Muzea Karlova mostu a projedou se Pražskými Benátkami na jedné z replik patentních lodí z konce 19. století.
V neděli 8. 12. 2013 doputují do živého Betléma na Křižovnickém náměstí pastýři s oslíkem i tři králové na koních a velbloudovi. Průvod vyjde v 15:30 od Malostranské mostecké věže. V 16:00 začne na Křižovnickém náměstí představení živého betlému s koledami a vánočními písněmi.