Napsali o nás

Parlamentnilisty.cz 6.1.2015 – V úterý 6. 1. 2015 již tradičně poplavou tříkráloví otužilci za převoznickým punčem do Pražských Benátek. Bezmála tři desítky odvážných plavců se ponoří do chladných vod Vltavy pod Karlovým mostem a urazí svou mrazivou pouť, aby požehnali Muzeu Karlova mostu.
Denik.cz 6.1.2015 – Osmadvacet otužilců v čele se Třemi králi se v pondělí u Karlova mostu ponořilo do ledové Vltavy, aby doplavali pro horký převoznický punč. Akce se uskutečnila už počtvrté. Přečtěte si zde...
IHNED.cz 6.1.2015 – Tříkrálová otužilecká "Plavba pro převoznický punč". Přečtěte si zde...
Pražský deník 6.1.2014 Praha /FOTOGALERIE/ - Osmadvacet otužilců v čele se Třemi králi se v pondělí u Karlova mostu ponořilo do ledové Vltavy, aby doplavali pro horký převoznický punč. Akce se uskutečnila už počtvrté.
Novinky.cz, 6.1.2014 Osmadvacet otužilců v čele se Třemi králi se v pondělí u Karlova mostu ponořilo do ledové Vltavy, aby doplavali pro horký převoznický punč. Ve skupině sportovců, kteří po poledni bez váhání uprostřed řeky naskákali do vody, byli muži i ženy, všechny věkové kategorie otužilců, lidé, kteří se otužují celé roky, ale i ti, kteří se této disciplíně věnují několik měsíců. Akce se uskutečnila už počtvrté.
metro.cz, 6.1.2014 Osmadvacet otužilců v čele se Třemi králi se dnes u Karlova mostu ponořilo do ledové Vltavy, aby doplavali pro horký převoznický punč. Ve skupině sportovců, kteří po poledni bez váhání uprostřed řeky naskákali do vody, byli muži i ženy, všechny věkové kategorie otužilců, lidé, kteří se otužují celé roky, ale i ti, kteří se této disciplíně věnují několik měsíců. Akce se uskutečnila už počtvrté.
60.cz, 2.1.2014 Otužilí Tři králové si v pondělí zaplavou ve Vltavě u Karlova mostu v Praze. Do ledové vody se s královskými korunami ponoří v poledne. Spolu s dalšími otužilci, mezi nimiž bývá bezpočet seniorů, chtějí letos už počtvrté proplout pod obloukem Juditina mostu, kde si symbolicky připijí převoznickým punčem.
metropol.cz, 2.1.2014 V pravé poledne v pondělí 6. ledna se do Vltavy ponoří z lodi Vodouch tři králové otužilci, spolu se svými dvaceti sedmi kolegy, příznivci otužování. Na vlastní kůži okusí nízkou teplotu vody přímo pod Karlovým mostem u pátého mostního pilíře Karlova mostu (počítáno ze staroměstské strany), tedy z místa, kde byl do Vltavy svržen také sv. Jan Nepomucký.
Otužilí Tři králové si v pondělí zaplavou ve Vltavě u Karlova mostu v Praze. Do ledové vody se muži s královskými korunami ponoří v poledne. Spolu s dalšími otužilci chtějí letos už počtvrté proplout pod obloukem Juditina mostu, kde si symbolicky připijí převoznickým punčem.
Pražský deník, 2.1.2014 Praha – Otužilí Tři králové si v pondělí zaplavou ve Vltavě u Karlova mostu v Praze. Do ledové vody se muži s královskými korunami ponoří v poledne. Spolu s dalšími otužilci chtějí letos už počtvrté proplout pod obloukem Juditina mostu, kde si symbolicky připijí převoznickým punčem. Dnes o tom informovali pořadatelé.